Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierownik Apteki

Obowiązki

Obowiązki:

- Kierowanie personelem apteki

- Nadzór na magazynem i kontrolowanie asortymenu

- Bezpośredni kontakt z klientem i utrzymywanie dobrych relacji

- Wykonywanie leków na zamówienie i ich sprzedaż

- Kontrolowanie wyników finansowych apteki i sporządzenie sprawozdań

Wymagania

Poszukujemy:

- Pozytywnie nastawionych osób

- Odnajdujących się w pracy zespołowej

- Mających dobry kontakt z pacjentem

- Które lubią swój zawód i są nastawione na rozwój

- Mają wykształcenie farmacutyczne i uprawnienia kierownicze

Oferujemy

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie prężnie rozwijającej się firmie

- Zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę

- Rynkowe warunki finansowe oraz atrakcyjny system premiowy

- Dodatkowy pakiet benefitów