Kierowca Międzynarodowy C+E

Wrocław
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierowca Międzynarodowy C+E

Obowiązki

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego w ruchu międzynarodowym
  • Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem pojazdu do przewozu
  • Prowadzenie i/lub nadzorowanie prac załadunkowych i wyładunkowych
  • Odpowiednie zabezpieczenie ładunku do przewozu
  • Należyte i terminowe wykonanie przewozu na wyznaczonych trasach
  • Dbanie o powierzone mienie
  • Prowadzenie dokumentacji przewozowej
  • Rozliczanie dokumentacji po zakończonych operacjach transportowych

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych w ruchu międzynarodowym
  • Znajomość przepisów o czasie pracy kierowców
  • Punktualność
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia
  • Nowe ciągniki siodłowe typu mega oraz naczepy
  • Obsługę doświadczonych spedytorów
  • Dodatek urlopowy
  • Ubezpieczenie grupowe