Kierowca lawety

Słupsk
Umowa o pracę, Umowa zlecenie12 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę, umowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat, część etatu
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko kierowca C+E w transporcie międzynarodowym do przewozu pojazdów oraz maszyn rolniczych i budowlanych naczepami niskopodwoziowymi- lawety Kierunki, które obsługujemy -PL, DE, BENELUX, AT, sporadycznie FR, DK,CH Głównie przewożone ładunki- ramy podwozi autobusowych, ciągniki siodłowe, podwozia samochodów ciężarowych, busy typu Van, maszyny budowlane

Obowiązki

  • terminowa realizacja dostaw do klientów
  • nadzór nad załadunkami i rozładunkami
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • prawidłowe wykorzystywanie czasu pracy na tachografie

Wymagania

  • prawo jazdy C+E
  • doświadczenie na lawetach min 1 rok
  • karta kierowcy, kurs na przewóz rzeczy, psychotesty, badania lekarskie
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, operator koparki
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • praca bez systemu, własne auto
  • praca 24 dni w miesiącu : trasy około 11 dni 3/4 dni wolnego
  • zjazdy na bazę w Kobylnicy lub okolice Poznania
  • wynagrodzenie 11000-12000 brutto
  • wypłata wynagrodzenia dwa razy w miesiącu -do 10 i 21 każdego miesiąca

Dodatkowe informacje

  • Niniejszym informujemy, że podanie w dokumentach aplikacyjnych innych danych osobowych niż: imię i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie i przebieg dotychczasowego zatrudnienia, jest w pełni dobrowolne, a ich niepodanie nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje jakichkolwiek negatywnych konsekwencji. Jeżeli jednak dobrowolnie zamierzasz podać te dane, prosimy o dołączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1