Kierowca kategorii C ze znajomością języka francuskiego

Ajaccio
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa08.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Kierowca kategorii C ze znajomością języka francuskiego Miejsce pracy: Korsyka, Baléone / Ajaccio

Obowiązki

  • prowadzenie ciężarówki HGV 14T (a także 16T) – ciężarówka wyposażona w tachograf
  • dostarczanie świeżych produktów

Wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. C
  • znajomości języka francuskiego w stopniu dobrym
  • dokładność i samodzielność w wykonywanych pracach
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy

  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
  • stałą stawkę godzinową + dodatki + płatne nadgodziny
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość uzyskania pomocy w organizacji transportu do Francji
  • opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
  • terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: praktyka@europajob.pl wpisując w tytule wiadomości nazwę stanowiska.
  • Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wy-raźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1