Kierowca kat. CE w Niemczech praca bez agencji, wazne ADR Klasy 7

Magdeburg
Umowa o pracę3 100-3 900 €brutto / mies.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Niemiecka firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWCA KAT. CE Miejsce pracy: okolice Magdeburga, Niemcy

Obowiązki

  • trasy po calych Niemczech
  • Ukończone techniczne szkolenie zawodowe i kilkuletnie doświadczenie zawodowe w transporcie towarów niebezpiecznych, najlepiej w klasie 7.
  • Wykonywanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczanie towaru
  • Prowadzenie transportów specjalnych, zgodnie z klasą 7
  • szkolenie na wozek widlowy
  • przewoz produktów radioaktywnych

Wymagania

  • BARDZO DOBRA ZANJOMOSC JEZYKA NIEMIECKIEGO - WYMOG KONIECZNY
  • doswiadczenie jako kierowca - minimum rok
  • Prawo jazdy kat. CE + wazne ADR

Oferujemy

  • WYNAGRODZENIE: zalezy glownie od doswiadczenia kierowcy z reguly jest to 3500€ brutto na miesiac
  • praca od poniedzialku do piatku - 37,5h w tygodniu
  • praca zwykle w godzinach 7:00 - 18:00
  • DIETY - 14€/28€
  • 30 dni urlopu w ciagu roku
  • weekendy i swieta zawsze wolne
  • kwatera zapewniona przez firme
  • trasy tylko po Niemczech, przy dlugich trasach firma zapewnia hotele
  • premie wyplacane przez firme przy sukcesach firmy,
  • stala praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z firma
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Dodatkowe informacje

  • CV prosze wysylac na:
  • kandidaten.lkw@gmx.de
  • z Dopiskiem LKW MAGDEBURG
  • +48 664998583
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1