Kierowca kat. C+E

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana27.03.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierowca kat. C+E

Obowiązki

  • praca w dziale spedycji od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym,
  • przewóz osób/pracowników.

Wymagania

  • doświadczenie na oferowanym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategorii C+E.

Oferujemy

  • stałą pracę (umowę o pracę),
  • bonus dla kierowców (wypłacane netto z wynagrodzeniem),
  • dodatki zmianowe,
  • brak opłat za dojazd do/z pracy,
  • możliwość uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach branżowych i językowych.