Kierowca dostawczy z kat.B

Paderborn
Umowa o pracę1 900-2 200 €brutto / mies.
Oferta opublikowana22.04.2024
Oferta wygasa10.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, transport / spedycja / logistyka, sprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckigo pracodawcy z okolic Paderborn przeprowadzamy rekrutację na kierowce z kat.B.

Obowiązki

  • dowozenie artykulów armatury łazienkowej tj. kabin prysznicowych, grzejnikow łazienkowych itp. do sklepów z armatura, instalatorów itp.

Wymagania

  • podstawowa znaj. jezyka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy nie jest wymagane
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

  • praca stała od zaraz
  • wynagrodzenie 1.850-2.200 € Netto (w tym wliczone diety)
  • praca od pon. do piat., na pełny etat /40 h tyg. w godz.06:00-16:00
  • możliwe nadgodziny do wyplaty
  • zatrudnienie na niemiecką umowę, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pracodawca zapewnia zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy (ok.5km)
  • zakwaterowanie 250,-€/ mies. opłaca pracownik (pokoj 1-os. z dostepem do kuchni, lazienki, toalaty)
  • mozliwe dodatkowe premie

Dodatkowe informacje

  • Aplikacje prosze skladac na:
  • E-mail:info@quickjobs.de
  • Tel.+49 151 222 84642 (tez Whatsapp)
  • Tel.+49 36949 124901
  • +48 573569853