Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

to rzetelna rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).

Obowiązki:
  • Transport paliw płynnych

  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów

Wymagania:

Komunikatywny niemiecki

Prawo jazdy kat. B, C+E

Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)

Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta

Oferujemy:

Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki

Możliwość zakwaterowania

Szkolenie przygotowujące

System 4/1

Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko

Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich

Umowa na czas nieokreślony

Wynagrodzenie: 14 - 20 tys. zł

Do 42 dni płatnego urlopu

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem kontaktowym: 00491772594870.