Kierowca ciezarowki Kat. C w Niemczech - kwatera zapewniona, praca od zaraz

Poczdam
Umowa o pracę2 700-3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana16.06.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony bezpośrednio bez agencji i polskich podwykonawców. Niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony. Znany niemiecki producent napoi poszukuje kandydata na stanowisko: KIEROWCA C Miejsce pracy: Potsdam i okolice (DARMOWA KWATERA kolo bazy)

Obowiązki

  • rozwożenie napoi do wybranych punktów, czasem tez znoszenie do piwnic,
  • doświadczenie mile widziane na SOLOWCE, (jazda wokół komina)
  • szkolenie i wdrożenie na początku

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • znajomość języka niemieckiego umożliwiająca kontakt z klientami (wymagane mocne podstawy niemieckiego - wymog konieczny !! )
  • rozwożenie napoi po Poczdamie i okolicach

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie: 2750 € brutto (za 170 godz/mies)
  • Premia za obecność tygodniowo + 100 € , maks. 400 € miesięcznie netto
  • Wakacje + premia świąteczna 2x600 € rocznie
  • DIETY 14€ netto/dzien
  • 27 dni urlopu na rok,
  • praca od pon - pt, 8 godzin dziennie, zmiany dzienne, 1 zmiana + 1 sobota w miesiącu pół dnia extra płatna,
  • możliwość nadgodzin - extra 25% płatne, 25 dni urlopu,
  • darmowa kwatera zapewniona, pokoj 1 osobowy zamykany na klucz,
  • raz w miesiącu darmowy masaż pleców dla kierowcy i opieka osteopaty,
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich,
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.

Dodatkowe informacje

  • Proszę o życiorys na:
  • lkw.personal@gmx.de
  • (proszę z dopiskiem Potsdam napoje )
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1