Kierowca ciężarówki kat. C Niemcy. Praca dostawy lokalne sklepy.

Mühldorf
Oferta opublikowana24.03.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mühldorf (Niemcy)
Numer referencyjny: jobs.pl
Forma zatrudnienia: Pełny etat

Opis stanowiska:

Kierowca ciężarówki kat. C Niemcy. Jako Kierowca Ciężarówki Kat. C będziesz odpowiedzialny/a za przewóz artykułów do małych sklepów na terenie Niemiec. Praca Niemcy 84513 Mühldorf.

Obowiązki:

  • prowadzenie ciężarówki zgodnie z przypisanymi trasami
  • Dostarczanie towarów do małych sklepów z uwzględnieniem standardów bezpieczeństwa
  • Zadbaj o terminowość dostaw, aby wspierać działanie biznesów lokalnych

Wymagania:

  • Auto
  • trochę komunikacji niemiecki lub angielski

Oferujemy:

  • praca na 2 zmiany
  • wynagrodzenie 14,15€ brutto + 4€ diety do godziny
  • darmowe zakwaterowanie
  • polski koordynator na miejscu
  • pełne wsparcie kandydata

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 572 151 672

img-1.webp
img-2.webp
img-3.webp
img-4.webp
img-5.webp
img-6.webp
img-7.webp
img-8.webp
img-9.webp
img-10.webp
img-11.webp
img-12.webp
logo-2.webp
logo-3.webp
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1