Kierowca Ciężarówki CE w Niemczech, umowa bezposrednio z firma praca bez agencji

Ludwigslust
Umowa o pracę2 200-2 600 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa22.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow nieduza niemiecka rodzinna firma transportowa obecnie poszukuja pracownika na stanowisko: Kierowca C+E Miejsce pracy: okolice Ludwigslust na A24 od Berlina: dlugie trasy po Niemczech ( system 3/1) DARMOWE TANKOWANIE AUTA NA BAZIE NA ZJAZD DO POLSKI (benzyna lub ropa)

Obowiązki

  • dlugie trasy po Niemczech. PLANDEKA/FIRANKA . trasy znane z gory, Auto przypisane do kierowcy. Mercedes, Actros max 3-4 lata

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E , karta kierowcy i kod 95
  • znajomość języka niemieckiego transportowy lub angielski

Oferujemy

  • WYNAGRODZENIE: 2500-2600€ brutto na miesiac na start
  • spokojna praca, bez gonitwy i poganiania...
  • niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony ze wszystkimi skladkami
  • DIETY 28€ za kazdy dzien. nawet dni postojowe czy weekend. czyli prawie 600€ netto na miesiac
  • praca na stale. stale auto.
  • 10 dni urlopu w ciagu roku
  • DARMOWE TANKOWANIE AUTA NA BAZIE NA ZJAZD DO POLSKI(ropa lub benzyna)
  • stala, pewna praca, nawet podczas pandemii . po okresie probnym podwyzka
  • CV prosze na lkw.personal@gmx.de
  • DOPISEK Ludwigslust
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1