Kierowca C, C+E z językiem niemieckim. 100 km od Polskiej granicy!

Ludwigsfelde
Umowa o pracę4 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656, dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje : Kierowca C, C+E z językiem niemieckim Lokalizacja: Rangsdorf (85km od Slubic)

Obowiązki

  • transport towaru na terenie Berlina iBrandenburgii (artykuly sanitarne i budowlane, towar na paletach)
  • zmiana poranna 5-16

Oferujemy

  • stawkę 16€ brutto/h + 40€ diety za każdy przepracowany dzień
  • niemiecka umowe o pracę na czas nieokreślony
  • zwrot kosztów pierwszego przejazdu oraz dodatki świąteczne i urlopowe
  • zakwaterowanie w pokojach jedno- lub dwuosobowych
  • stabilne zatrudnienie oraz pełny pakiet ubezpieczeń
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania

  • kilkuletnie doswiadczenie zawodowe
  • wymagane prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
  • prawo jazdy C lub C+E
  • karta kierowcy
  • znajomosc niemieckiego A2/B1
  • gotowosc do przyjazdu na dzień próbny
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1