Kierowca C+E w Niemczech, system 2/1, plandeka, polski dyspozytor!

Karlsruhe
Umowa o pracę1 900-2 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Mała przyjazna firma transportowa zatrudniająca zmotywowanych kierowców gotowych na długą współpracę. Firma posiada 10 nowoczesnych i zadbanych zestawów i zatrudnia 15 kierowców. Aktualnie poszukują jednej osoby z którą będą mogli długo współpracować.
Numer referencyjny:3368

Obowiązki

  • SYSTEM: 2/1
  • LOKALIZACJA: przed Karlsruhe (możliwość zorganizowania dojazdu)
  • TYP ZESTAWU: Mercedes + naczepa plandeka
  • PRZEWOŻONY ŁADUNEK: towary spedycyjne na paletach, magazyny główne, centra logistyczne (załadunki i rozładunki, głównie pod ramy)
  • TRASY: trasy po Niemczech, czasem kraje Beneluxu

Wymagania

  • prawo jazdy C+E z kodem 95 oraz karta kierowcy
  • doświadczenie jako kierowca CE
  • język obcy nie wymagany, na miejscu polska dyspozycja

Oferujemy

  • system 2/1: 1900 € brutto + podwójne diety 28/56€ (po 6 miesiącach podwyżka podstawy do 2000 € brutto)
  • SZACOWANA KWOTA NETTO W ZALEŻNOŚĆI OD KLASY PODATKOWEJ 2200-2400€ NETTO

Benefity

Parking dla pracowników

Dodatkowe informacje

  • Jeżeli jesteś zainteresowany lub masz pytania zapraszamy do kontaktu pod numerami 500 555 289, 500 555 282 lub mailowo praca@deltahr.pl
  • Więcej aktualnych oferta na www.deltahr.pl oraz na Facebook www.facebook.com/DeltaHRPL
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1