Kierowca C+E plandeka M

Stockstadt am Main
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Werkservice Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy: KIEROWCY kat. C+E Miejsce pracy: Niemcy – okolice Stockstadt
Numer referencyjny:mp

Obowiązki

  • kierowanie pojazdu z naczepą typu plandeka w ruchu głównie krajowym po Niemczech

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • doświadczenie w kierowaniu pojazdami kat. C+E,
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu,

Oferujemy

  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • pracę na nowoczesnych samochodach typu plandeka
  • niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami,
  • zakwaterowanie od poniedziałku do piątku w kabinie, na weekendy w pokoju(opłacone przez pracodawcę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 130€ netto/dzień pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej Firmie,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.
  • praca od poniedziałku do piątku lub w dowolnym systemie 2/1, 3/1, 4/1 – do ustalenia z pracodawcą indywidualnie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1