Kierowca C+E blisko granicy plandeka z ADR S

Hamburg
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Werkservice zajmuje się rekrutacją, zatrudnianiem i delegowaniem ludzi do pracy zarówno na terenie Polski, jak i za granicę. Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy: KIEROWCY kat. C+E Miejsce pracy: Niemcy – okolice Hamburga
Numer referencyjny:sc

Obowiązki

  • Praca na plandece

Wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • minimum roczne doświadczenie w kierowaniu pojazdami kat. C+E,
  • niemiecki lub angielski komunikatywny
  • chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • praca na zestawie typu plandeka z ADR
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
  • pracę na nowoczesnych samochodach
  • niemiecka umowa o pracę ze wszystkimi dodatkami,
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie:
  • 3/1 2400 € brutto + 36 diety
  • możliwość zdobycia doświadczenia w niemieckiej Firmie,
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 576 175 003 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem mp@werkservice.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1