Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Kierowca C+E | wywrotka | 10€/h | okolice Lipska

Dodano: 15.09.2021

Opis oferty pracy:

Kierowca C+E | wywrotka | 10€/h | okolice Lipska
Opis stanowiska:

-Trasy krótko i dalekie po terenie Niemiec
-Jazda samochodem typu wywrotka
-Praca bez systemu – od poniedziałku do piątku

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

-Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
-Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
-Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Niemiecki pracodawca oferuje:

-Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
-Wynagrodzenie w wysokości 10€/h brutto + diety 14 i 28€ netto
-Stałą, stabilną pracę w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej
-Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
-Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
-Opłacanie składek emerytalnych
-Ustawową ilość dni urlopowych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: @ bądź telefonicznie pod numerem: 0048 609 - pokaż numer telefonu -

Numer agencji (KRAZ): 14151

Informujemy, że administratorem danych jest SaSa Rekrutacja z siedzibą w Wrocław, ul. Legnicka 55c/2 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.