Kierowca betoniarki - Kierowca C

Trondheim
Umowa o pracę230 kr (NOK)brutto / godz.
Oferta opublikowana05.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • W Jobzone dazymy do bycia najlepszym pracodawca w naszej branzy. Oferujemy stala umowe o prace, konkurencyjne i adekwatne wynagrodzenie. Zapewniamy równiez korzystne ubezpieczenia dla naszych pracowników. Poszukujemy osoby posiadajacej prawo jazdy kategorii C oraz swiadectwo kwalifikacji , która niekoniecznie wyobraza sobie spedzanie calego dnia za kierownica. Kierowca betoniarki musi umiec obslugiwac urzadzenia do rozladunku, co czesto wymaga wspólpracy z innymi czlonkami zespolu na placu budowy.

Obowiązki

  • Transport gotowego betonu na miejsce przeznaczenia.
  • Bezpieczna i zgodna z przepisami ruchu drogowego jazda betoniarką.
  • Ładowanie i rozładunek betonu zgodnie z zaleceniami.
  • Monitorowanie jakości betonu i ewentualna regulacja składu.
  • Konserwacja i dbanie o stan techniczny betoniarki.
  • Współpraca z pracownikami budowlanymi na miejscu.

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Swiadectwo kwalifikacji (YSK) uprawnienia zawodowego kierowcy- kod 95
  • Dobra znajomosc jezyka angielskiego lub norwskiego
  • Doswiadczenie z pracy w branzy budowlanej
  • Wysoka etyka pracy i zaangazowanie
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz zasad BHP.
  • Umiejętność obsługi urządzeń betoniarskich.

Oferujemy

  • Atrakcyjne, uczciwe warunki pracy oraz wynagrodzenia
  • Stala umowe o prace z mozliwoscia elastycznych rozwiazan urlopowych
  • Ubezpieczenie socjalne, skladki emerytalne oraz swiadczenia urlopowe,
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Pomoc przy niezbednych formalnosciach urzedowych
  • Asysta polskojezycznego konsulenta w trakcie zlecenia
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1