Kierowca autobusu z podstawowym niemieckim, Bawaria

Norymberga
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa09.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Niemiecka agencja pracy z siedzibą w okolicach Norymbergii, zatrudni od zaraz kierowców autobusów z podstawowym niemieckim

Obowiązki

  • prowadzenie autobusów w transporcie regularnym miejskim i lokalnym podmiejskim, w systemie zmianowym
  • sprzedaż biletów

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii D + Obowiązkowo KOD/Moduł 95 dla kategorii D
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego A1 – A2

Oferujemy

  • - Praca na niemiecka umowę o pracę, zatrudnienie przez niemiecką agencje pracy. Praca stacjonarna, BEZ SYSTEMU!!!
  • - Zapewnione zakwaterowanie w pobliżu pracy (jednoosobowy pokój z dostępem do kuchni i Internetu).
  • - Wynagrodzenie na start
  • 2600 euro/miesięcznie netto (stawka początkowa 14,15 e/h+1000 euro dieta miesięczna NETTO +dodatki za pracę w nocy i weekendy)
  • - Podwyżka wynagrodzenia po 6 tygodniach pracy!
  • - Umowę o pracę wysyłamy przed podjęciem pracy!

Dodatkowe informacje

  • Uwaga! Zatrudnienie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane wyżej jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy!