Kierowca autobusu w Niemczech 18-19 Eu/godz,

Ulm
Umowa o pracę2 900-3 200 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca od zaraz na niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony bezpośrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawców. Nasze działania nie maja żadnego wpływu na umowę o prace. Niemiecka komunikacja miejska poszukuje pracownika na stanowisko: Kierowca autobusu kat.D Miejsce pracy: 50 km od Ulm

Obowiązki

  • jazda komunikacja miejska/podmiejska, albo turystyka

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego: podstawy
  • doświadczenie min. 6 mies
  • prawo jazdy kat. D

Oferujemy

  • kwatera kolo zajezdni
  • Urlop 30 dni
  • PREMIA NA START 1000€!
  • Mozliwa praca w weekendy, bez dzielonych sluzb.
  • Dienstzeiten: zmiana 5-6-5-dni w tygodniu, czyli co 2 albo co 3 weekend w pracy. mozliwy system co 6-7 tyg 5-6 dni wolne
  • 185 godzin na miesiac, nadgodziny sa mozliwe
  • € 18,00/godz.
  • Dodatki za zmiany nocne 21.00-5.00 Uhr: 23%, niedziela: 30%, dni wolne/swieta: 100%,
  • Diety: od 8 godz. € 6,-/dzien, od 12 godz. € 12,-/dzien
  • Urlaubsgeld: € 645,- w lipcu
  • Weihnachtsgeld € 1000,- listopad
  • Premie od € 1000, do € 1700 w zaleznosci od doswiadczen i przepracowanego czasu w firmie
  • + premia za jazde bezwypadkowa! + premia za niechorowanie!
  • dodatkowa emerytura firmowa (obok panstwowej)
  • ubezpieczenie emerytalno-rentowe, socjalne i zdrowotne opłacane przez pracodawcę

Dodatkowe informacje

  • Proszę o życiorys na:
  • niemcypraca2018@wp.pl
  • (proszę z dopiskiem Kierowca autobusu Ulm!)
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1