Kierowca autobusu kat.D - kwatera zapewniona praca bez agencji niemiecki pracodawca

Würzburg
Umowa o pracę3 200-3 400 €brutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe o prace z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy. Niemiecka firma autobusowa obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: Kierowcy autobusu SEV lub kom. podmiejska Miejsce pracy: okolice Würzburga, (praca miedzy Würzburgiem a Norymberga), Niemcy (zakwaterowanie zapewnione)

Obowiązki

  • jazda w komunikacji zastepczej za pociag lub jazda w komunikacji podmiejskiej + Reisebus
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa)

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D i kod 95
  • Karta Kierowcy
  • komunikacja zastepcza SEV - jezyk niemiecki slabe podstawy lub angielski, kom. podmiejska + Reisebus - wymagany dobry niemiecki do kontaktu z pasazerami

Oferujemy

  • stawka 19€ brutto na poczatek, po okresie probnym podwyzka o 20€ brutto - komunikacja zastepcza SEV
  • stawka 17€ brutto na komunikacji podmiejskiej + Reisebus
  • zapewnione 169 h w miesiacu
  • zapewnione zakwaterowanie - pokoj 1 osobowy ok. 120-130 € (media)
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.

Dodatkowe informacje

  • Prosze CV z dopiskiem ''SEV Würzburg''
  • na: busfahrer2021@wp.pl