Kierowca autobusu kat. D w Niemczech zapewniona kwatera

Bad Hersfeld
Umowa o pracę3 000-4 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.bezposrednio dla panstwowki. Komunikacja podmiejska Bad Hersfeld i okolice obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU Miejsce pracy: BAD HERSFELD i okolice (kolo A4) DARMOWA Kwatera zapewniona (doplata tylko za media). (na miejscu pomoc polsko mowiacego kierowcy+nauka niem. oplacona przez pracodawce)

Obowiązki

  • jazda w komunikacji podmiejskiej lub komunikacji zastepczej (za pociag lub tramwaj/ praca na stale)
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
  • karta kierowcy
  • znajomość języka niemieckiego : mozliwa nauka niemieckiego na miejscu! lub angielski

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3000-4000 € (sporo nadgodzin mozliwych)
  • 50% dodatku za swieta i niedziele i 25% za godz miedzy 22.00 a 6.00 rano
  • NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 160 godz JEST WYPLACANE extra dodatkowo
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD (premia swiateczna, trzynastka) / URLAUBSGELD (premia urlopowa 700Euro/rok)
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • minimum 200 h pracy zapewnione

Dodatkowe informacje

  • Prosze o zyciorys na:
  • busfahrer2021@wp.pl
  • (prosze z dopiskiem BUS BAD HERSFELD
  • Kontakt, Ania: tel. +48 739 511 026
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1