Kierowca autobusu kat. D w Niemczech z zakwaterowaniem, bez języka

Augsburg
Umowa o pracę2 900-3 100 €brutto / mies.
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji. Niemiecka komunikacja miejska obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU PODMIEJSKIEGO Miejsce pracy: okolice Augsburga, Bawaria

Obowiązki

  • stale trasy w okolicach Augsburga, wioski i miasteczka
  • praca czasami tez w weekendy
  • dzienne zmiany, czasem weekendy

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + karta kierowcy
  • znajomość języka: podstawy angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Stawka 18.00 € brutto/h na start, po 2 miesiacach podwyzka na 19 €/h brutto,
  • premia swiateczna wyplacana co miesiac - ok. 65,00 € (około 800,00 € rocznie)
  • na umowie zagwarantowane 170 h, mozliwe nadgodziny
  • w weekendy jest linia, która musi być obsadzona, wiec możliwe są również wycieczki/transfery
  • za prace w niedzielę pracownik otrzymuje obecnie 1,00 €/h więcej oprócz aktualnej stawki godzinowej
  • podwojna stawka godzinowa za prace w swieta - 200 %
  • zagwarantowane 25 dni urlopu rocznie
  • zakwaterowanie zapewnione
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1