Kierowca autobusu kat. D w Niemczech START od zaraz!

Landshut
Umowa o pracę2 800-3 200 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa14.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji. Niemiecka firma autobusowa obecnie poszukuje trzech pracownikow na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU PODMIEJSKIEGO Miejsce pracy: okolice Landshut, Bawaria START PRACY MOZLIWY JESZCZE PRZED SWIETAMI! (zapewniony pokoj 1 osobowy - tylko media!)

Obowiązki

  • prawo jazdy kat. D + karta kierowcy
  • znajomość języka: mocne podstawy jezyka niemieckiego (prosze nie aplikowac bez jezyka!)

Wymagania

  • stale trasy w okolicach Landshut, wioski i miasteczka
  • regularne przewozy liniowe lub turystyka
  • sprzedaż biletów
  • praca czasami tez w weekendy
  • dzienne zmiany, czasem weekendy

Oferujemy

  • Stawka 17.00 € brutto/h na start, po okresie probnym mozliwa podwyzka
  • na umowie zagwarantowane 167 h, mozliwe nadgodziny 20 % wiecej platne
  • nocki 25% extra platne, swieta 50 % wiecej
  • zakwaterowanie zapewnione - pokoj 1 osobowy z mediami i internetem - 280€
  • ubezpieczenie socjalne i zdrowotne.
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.

Dodatkowe informacje

  • Prosze o CV z dopiskiem
  • ''Kierowca autobusu Landshut'' na:
  • busfahrer2021@wp.pl
  • Kontakt Ania: +48 739511026