Kierowca autobusu kat. D w Niemczech Flixbus i podmiejska

Dortmund
Umowa o pracę2 600-3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej. FLIXBUS Dortmund obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: Kierowcy autokaru (kwatera zapewniona i oplacona) Miejsce pracy: okolice Dortmund, Niemcy (mozliwa tez turystyka lub linie podmiejskie)

Obowiązki

  • rozne trasy: Praga, Paryz, Den Haag
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D kod 95
  • znajomość języka niemieckiego: nauka niemieckiego na miejscu i (lub z angielskim)

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 150€ dniowka brutto Start € + 20€ DIETY netto / dziennie
  • swieta rowniez extra platne . bon na tankowanie 44€ / NADGODZINY extra platne
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich.
  • podwyzki w przyszlym roku. NADGODZINY extra 25% platne
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • mozliwosc nadgodzin. Weihnachtsgeld i Urlaubsgeld
  • gdy turystyka od marca to: napiwki + sprzedaz napoji i snackow
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1