Kierowca autobusu kat. D w Niemczech, bez języka z zakwaterowaniem

Ingolstadt
Umowa o pracę2 700-3 000 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow. Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe. Niemiecka Firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU Miejsce pracy: okolice Inglostadt, Niemcy

Obowiązki

  • praca od poniedzialku do piatku
  • praca czasami tez w weekendy
  • komunikacja podmiejska lub turystyka

Wymagania

  • znajomosc jezyka niemieckiego w stopniu podstawowym lub angielski
  • prawo jazdy kat. D
  • rok doswiadczenia

Oferujemy

  • wynagrodzenie 17€ /h brutto na start, 2800€ brutto na miesiac
  • zapewnione na umowie 170 h, jest mozliwosc wyrabiania 200h
  • nadgodziny mozliwe, wszystko ponad 180 h platne 20% wiecej
  • diety 14€ na dzien / wyjazd na 24h dieta 28€
  • praca w niedziele lub w dzien wolny 50% extra platna
  • zakwaterowanie zapewnione platne 100€ na miesiac pokoje 1 osobowe
  • 50€ na miesiac jako bon paliwowy
  • Weihnachtsgeld , Urlaubsgeld 1000€
  • stala niemiecka umowa o prace bezposrednio z firma

Dodatkowe informacje

  • CV prosze wysylac na adres:
  • kandidaten.bus@gmx.de
  • (z dopiskiem Inglostadt Bus)