Kierowca autobusu kat. D darmowa kwatera system 3/1 lub 6/2 darmowa kwatera

Köln
Umowa o pracę3 300-3 600 €brutto / mies.
Oferta opublikowana28.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy, bezposrednio dla komunikacji podmiejskiej.

Obowiązki

  • jazda w komunikacji miejskiej/podmiejskiej/po wioskach i miasteczkach naokoloKöln
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym A2
  • doświadczenie min. 1 rok
  • prawo jazdy kat. D

Oferujemy

  • Mozliwe systemy: -
  • 3 tyg. w pracy, 1 tyd. wolny
  • albo 6 tyg. w pracy, 2 tyg. wolne
  • Stawka 18,01euro/godz brutto (czyli 3420 € BRUTTO nominal)
  • premia 250 euro netto miesiecznie (premia inflacyjna/dodatek inflacyjny)
  • darmowe zakwaterowanie (pojedyncze pokoje przez caly okres zatrudnienia!)
  • nadgodziny extra 25% wiecej i nocki extra, 25% dodatek za godziny powyzej 190/miesiac, 25% niedziela, 100% swieta/dni wolne (2800€ na reke do 3200€ na reke z nadgodzinami!!)
  • stabilną i długoterminową praca na warunkach niemieckich
  • podwyzki w przyszlym roku
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
  • mozliwosc nadgodzin

Dodatkowe informacje

  • Proszę o życiorys na:
  • busfahrer.eu@gmx.de
  • (proszę z dopiskiem Kierowca autobusu Koln!)