kierowca autobusu Kat D w Niemczech

Stuttgart
Umowa o pracę3 200-3 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana02.05.2024
Oferta wygasa22.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Komunikacja podmiejska okolice Stuttgart obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko: Kierowcy autobusu (Stadtwerke) 20.85€ / godz Miejsce pracy: okolice Stuttgart ( zakwaterowanie zapewnione.pokoje pojedyncze blisko zajezdni) START listopad (darmowa kwatera, pojedyncze pokoje)

Obowiązki

  • jazda w komunikacji podmiejskiej na poludnie od Stuttgart. NIE PO miescie Stuttgart tylko okoliczne miejscowosci (glownie male miasteczka i wioski) Spokojna jazda po wioskach. Trasy nawet do 50 Km jedna.
  • praca czasami tez w weekendy
  • ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na miesiac/dwa).

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy ( do sprzedazy biletow i kontaktu z pasazerami)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: 20.85€ / godz, czyli 3300€ brutto. za dodatki zmianowe 150€ w mies i kolejne 150-200€ za nadgodziny. czyli w sumie 3500-3700€ brutto
  • premie + 15%dodatki za nocne godziny (miedzy 21 a 5 rano) + extra platne 30% za niedziele i 100% swieta. NADGODZINY MOZLIWE. WSZYSTKO CO PONAD 170 godz JEST WYPLACANE i platne 25%
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD 1600€ i URLAUBSGELD 645€
  • świadczenie urlopowe,ubezpieczenie socjalne i zdrowotne (1 lub 2 weekendy w miesiacu praca)

Dodatkowe informacje

  • praca na stale
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1