Kierowca autobusu

Kraków
Umowa o pracę5 000-5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna, mobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Wstęp

  • Agencja Pracy Tymczasowej BeFlexi Sp. z o.o., wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 28050. Partner platformy Jobel.pro.

Obowiązki

  • Obsługa grup turystycznych,
  • Przewóz pasażerów na trasach krajowych i międzynarodowych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz dokumentacji autokarowej
  • Dbanie o wysoki standard obsługi oraz sprzęt zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. D, karta kierowcy
  • Gotowość do wyjazdów międzynarodowych
  • Otwartość, punktualność, sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatki za dłuższe wyjazdy

Mile widziane

  • Doświadczenie w przewozach pasażerskich
  • Znajomość języka angielskiego
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1