Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Key Account Manager E-Commerce

ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny Umowa o pracę
ikona Dodatkowa Staż/praktyki Część etatu Pełny etat

Faina Lifestyle Sp. z o.o należy do grupy Motion Fashion Network Europe GmbH. W firmie  będziesz współpracować z największymi graczami w branży e-commerce. Jesteśmy firmą oferującą integrację ze  wzystkimi najwiekszymi Marketplace w Europie, takimi jak Zalando, AboutYou, Amazon, Douglas i wiele innych. Umożliwiamy rozpoczęcie sprzedaży jednocześnie na wszystkich platformach e-commers.

Key Account Manager E-Commerce
Łódź

Obowiązki

Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie sieci kontaktów poprzez aktywną sprzedaż usług dostępowych do platformy e-commerce Zalando/About You/Douglas i wiele innych
Będziesz odpowiedzialny za udany i dalszy rozwój współpracy z markami, rynkami i platformami jako bezpośrednia osoba kontaktowa
Będziesz pierwszym punktem kontaktowym dla naszych klientów w sprawach ogólnych i związanych ze sprzedażą na platforma e-commerce
Prowadzenie prezentacji handlowych oraz przeprowadzanie klientów przez cały proces aktywacji produktów
Zarządzasz wzrostem sprzedaży i rentownością podległych klientów zgodnie z celami biznesowymi
Tworzysz analizy sprzedaży i raporty oraz przedstawiasz je klientom.

Wymagania

Masz wykształcenie wyższe, praktykę lub odpowiednie doświadczenie zawodowe w branży handlowej.
Obsługa aplikacji MS Office, w szczególności Excel
Umiesz zarządzać relacjami z klientem i jest to Twoją mocną stroną, lubisz budować długotrwałe relacje.
Umiesz analizować  potencjał klienta i wspierasz go w osiąganiu jeszcze większych sukcesów.
Jesteś samodzielny, masz umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
Posługujesz się biegle językiem angielskim w mowie i piśmie.
Znajomość języka niemieckiego mile widziana

Oferujemy

Umowę o pracę.
Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole oraz w przyjaznej atmosferze .
Elastyczne godziny pracy.
Nowoczesna, jasna powierzchnia biurowa w stylu loftowym.
Opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

ikonaŁódź
Faina Lifestyle Sp. z o.o.