Kasjer-sprzedawca w drogerii kosmetycznej w Wałbrzychu

Wałbrzych
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatuczęść etatu, dodatkowa
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Firma Instore Solution Services Polska Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Dla naszego Klienta, będącego liderem rynku drogeryjnego, poszukujemy pracowników na stanowisko kasjer – sprzedawca. Dołączenie do zespołu da Ci możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy z ludźmi. Jednocześnie staniesz się ekspertem w dziedzinie kosmetyków i innych drogeryjnych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.
  • Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
  • Dbałość o czystość w sklepie i właściwą ekspozycję towarów.

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności pracy w zespole.
  • Dużej dyspozycyjności.
  • Entuzjazmu i chęci do pracy.
  • Miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia.
  • Zaangażowania.
  • Umiejętności obsługi kasy fiskalnej i terminala płatniczego będzie dodatkowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Stawkę godzinową 29,50 zł brutto/h dla osób uczących się oraz 28,50 zł brutto/h dla osób nieuczących się.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w kilkunastoosobowym zespole.
  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników sklepu na każdym etapie zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju, zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem.
  • Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1