Toolip HR Sp. z o.o. to polski pracodawca działający na terenie całej Polski. Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją pracowników dla Naszych kontrahentów.

Poszukujemy najlepszych Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Kasjer/Sprzedawca -Dąbie/Azory/Stare Miasto-od zaraz !

Kraków

Opis stanowiska::

  • obsługa klientów sklepu w zakresie prawidłowego naliczenia i pobrania należności za zakupione towary,
  • realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych,
  • współpraca z pracownikami sklepu,
  • stosowanie zasad organizacji pracy i obowiązujących procedur związanych z dokonywaniem płatności i z rozliczeniami,
  • rozliczanie kasy po zakończonej zmianie oraz przekazywanie utargów do kasy głównej.

Wymagania:

  • w miarę dobra sprawność fizyczna
  • rzetelność i punktualność
  • chęć do pracy
  • ważna książeczka senepidowska
  • znajomość kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • prace w wymiarze min. 40h/tydzień
  • niewymagające wysokich kwalifikacji dodatkowe zajęcie
  • umowę cywilno-prawną
  • możliwość dalszej współpracy po okresie próbnym- przejście na umowę o pracę

Dodatkowe informacje:

Pierwsza umowa- zlecenie.
Osoby po okresie próbnym zostają zatrudnione na umowę o pracę.
Poszukujemy osób rzetelnych oraz punktualnych, a przede wszystkim posiadających motywację oraz chęć do pracy.

Osobom szukającym pracy z nudów- DZIĘKUJEMY!

Zgodnie z obowiązującym prawem Toolip HR nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Toolip HR (c.8564)

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922).