Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Java Developer

Obowiązki

  • wsparcie dla pozostałych pracowników z działu developerskiego,
  • dbanie o jakość pisanego kodu strony,
  • analiza wymagań i zaprojektowanie najlepszych rozwiązań.
  • nauka pod okiem doświadczonych developerów.
  • raportowanie pracy zespołu na podstawie otrzymanych danych.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu Java,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • umiejętność wykorzystywania nabytej wiedzy w praktyce,
  • kreatywność i zapał do pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • mile widziane: podstawy Spring, SQL, JPA,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • w pełni zdalną pracę,
  • pełny pakiet narzędzi ułatwiających pracę,
  • opłacone szkolenia i udział w branżowych eventach.