JUNIOR INFLUENCER MARKETING MANAGER GSA w Berlinie (m / k)

Berlin
Oferta opublikowana29.03.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa, marketing / reklama / pr, sprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko: JUNIOR INFLUENCER MARKETING MANAGER GSA | Tryb pracy: Hybrydowy | Miejsce pracy: Berlin - Niemcy

Oferta

  • Niemiecka umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.
  • Możliwość realnego rozwoju w zawodzie.
  • Wsparcie doświadczonego teamu.
  • Praca z nowoczesnym sprzętem i narzędziami.
  • Przyjazne środowisko pracy sprzyjające kreatywności i innowacjom.
  • Spotkania integracyjne.

Obowiązki

  • Zarządzanie portalami społecznościowymi firmy.
  • Odkrywanie nowych trendów.
  • Opracowywanie strategii marketingowych.
  • Budowanie relacji z Klientem.
  • Przeprowadzanie burzy mózgów i wprowadzanie innowacyjnych pomysłów marketingowych z udziałem influencerów.

Wymagania

  • Znajomość narzędzi do zarządzania social mediami (warunek konieczny)
  • Minimum rok doświadczenia w influencer marketingu, prowadzeniu social mediów lub o podobnym kierunku (warunek konieczny)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Licencjat z marketingu, komunikacji, biznesu lub pokrewnego kierunku.
  • Podstawowa znajomość digital marketingu oraz platform social mediowych.
  • Zainteresowanie e-commerce oraz trendami zakupów online.
  • Dobra komunikacja werbalna i pisemna.
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy.
  • Wielozadaniowość i dotrzymywanie terminów.
  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Umiejętność przywiązywania dużej uwagi do szczegółów, szczególnie przy wyborze influencera i weryfikacji treści.
  • Zrozumienie wytycznych etycznych w influencer marketingu.
  • Znajomość influencerów niemieckiej społeczności oraz social media landscape.
  • Chęć nawiązywania kontaków z influencerami i budowania relacji w branży.

Dodatkowe informacje

  • Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!
  • info@walterfachkraft.pl
  • Tel. + 48 71 366 60 81