Junior Front-end Developer

Kraków
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Front-end Developer

Obowiązki

  • wsparcie w zarządzaniu platformą Microsoft Teams,
  • wsparcie w konfiguracji środowisk programistycznych,
  • tworzenie, rozwój i utrzymywanie stron w WordPressie - o różnych skalach i funkcjonalnościach
  • współpraca z Analitykiem, UX Designerem i Testerem
  • wsparcie w instalacji i konfiguracji programów w systemach Windows/MacOS/Linux

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu administrowania systemami operacyjnymi: Windows, MacOS, Linux,
  • dobra znajomość obsługi WordPress (szablony, konfiguracje, instalacja),
  • znajomość HTML, JS, CSS,
  • podstawowa wiedza z zakresu IT,
  • podstawowa znajomość środowiska Microsoft365.

Oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia dostosowana do Twoich potrzeb (umowa o pracę, B2B),
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności,
  • możliwości rozwoju zarówno pod kątem kompetencji, jak i wynagrodzenia,
  • usługi księgowe w dobrej cenie,
  • zniżki na studia i kursy, (kursy RTC za darmo)
  • możliwość nauki od doświadczonego teamu profesjonalistów z IT.