Oferta opublikowana01.04.2024
Oferta wygasa27.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Junior Asp Net Developer

Obowiązki

  • projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę .NET i T-SQL

  • utrzymanie oprogramowania i obsługa zgłoszeń

  • testowanie, wdrażanie i dokumentowanie wytworzonego kodu

  • udział w planowaniu i wdrażaniu architektury aplikacji

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe IT (lub w trakcie studiów),
  • praktyczna znajomość języka C# i platformy .NET

  • umiejętność testowania wytwarzanego oprogramowania

  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL oraz optymalizacji zapytań

  • miejętność pracy w zespole (otwartość, komunikatywność, poczucie humoru)

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w zintegrowanym międzynarodowym zespole, wsparcie merytoryczne.

  • kontakt z nowoczesnymi technologiami informatycznymi, urozmaicony zakres realizowanych zadań,

  • prywatny pakiet opieki medycznej oraz możliwość objęcia nią rodziny na atrakcyjnych warunkach,

  • możliwość skorzystania z Ubezpieczenia na Życie.