Inżynier Utrzymania Ruchu

Kościan
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżaprodukcja

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu

Obowiązki

Główne obowiązki:

  • Dbanie o dobry stan maszyn i urządzeń
  • Usuwanie występujących awarii i usterek
  • Udział w procesie wdrożeniowym nowych maszyn i urządzeń
  • Opracowywanie metod usprawniających i optymalizujących pracę maszyn i urządzeń
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania

Czego oczekujemy od Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Nasza firma gwarantuje:

  • Atrakcyjną stawkę
  • System motywacyjny
  • Interesującą pracę w profesjonalnym środowisku
  • Miłą atmosferę pracy
  • Ubezpieczenie dodatkowe