Inżynier Telekomunikacji

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa21.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Telekomunikacji

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie sieci telekomunikacyjnych światłowodowych
  • Kosztorysowanie wykonanych projektów
  • Nadzór projektancki nad prowadzonymi przez Spółkę inwestycjami
  • Analizowanie i przetwarzanie informacji wejściowej niezbędnej do stworzenia projektu, w tym wizje lokalne, uzgodnienia z zarządcami nieruchomości/klientami
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora w zakresie projektowym i z ekipami wykonawczymi w terenie

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub pokrewne
  • 2-5 letnie doświadczenie w projektowaniu infrastruktury teletechnicznej, w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych i doświadczenie w projektowaniu sieci światłowodowych
  • Dobra znajomość technologii FTTH
  • Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania a także norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego
  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego CAD, GIS i pakietu MS Office

Oferujemy

Benefity

  • Praca w zespole utalentowanych, profesjonalnych ludzi
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne