Inżynier spawalnik (f/m)

Lućmierz-Las
Oferta opublikowana28.02.2024
Oferta wygasa21.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesami spawania i kontrola jakości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • przygotowanie dokumentacji technologicznej (WPQR, WPS),
  • nadzór nad procedurami i instrukcjami ZKP,
  • nadzór nad jakością procesów spawalniczych u dostawców,
  • zapewnienie jakości procesów spawalniczych zgodnie z odpowiednimi standardami GOLDBECK,
  • nadzór nad szkoleniami spawaczy i monterów konstrukcji z zakresu procesów spawalniczych,
  • nadzór nad bieżącym systemem zarządzania jakością,
  • ocena i prezentacja danych jakościowych,
  • przygotowywanie i udział w audytach na zgodność z normą EN-1090.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe o kierunku spawalnictwo, mechaniczne lub pokrewne,
  • certyfikat inżyniera spawalnika (IWE; EWE),
  • znajomość norm oraz specyfikacji związanych ze spawalnictwem, w tym EN-1090,
  • doświadczenie w firmie o profilu spawanie konstrukcji stalowych,
  • znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • znajomość systemów i standardów jakości,
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,
  • autonomiczne i elastyczne metody pracy,
  • wysoki poziom asertywności,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysokie zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą,
  • dodatek pieniężny na dojazdy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MyBenefit,
  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
  • świetne warunki pracy,
  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
  • paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Benefity

Spotkania integracyjne
Program emerytalny
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Dofinansowanie dojazdów do pracy
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1