Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Inżynier projektu – systemy automatyki i szaf sterowniczych (k/m)

Dodano: 12.01.2022
Umowa o pracę
Pełny etat

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną należącą do ART Gruppe, która od ponad 60 lat odnosi sukcesy na rynku w obszarach związanych z elektrotechniką, mechatroniką i obróbką blachy. W Lwówku Śląskim jesteśmy obecni od ponad 25 lat.

Miejsce pracy: Lwówek Śląski

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier projektu – systemy automatyki i szaf sterowniczych (k/m)
Wałbrzych

Opis stanowiska pracy:

- kalkulacja nowych produktów (szafy sterownicze)
- komunikacja z klientami z Niemiec
- tworzenie dokumentacji produkcyjnej
- wdrażanie nowych projektów do produkcji
- współpraca z innymi działami w firmie
- koordynowanie prowadzonych projektów
- optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe elektrotechniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania dokumentacji technicznych
- bardzo dobra znajomość MS Office
- znajomość języka niemieckiego w stopniu min B2 - język angielski będzie dodatkowym atutem
- znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
- samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, duża motywacja do pracy, zdolność
analitycznego myślenia

Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego.