Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier mechanik

Obowiązki

ZADANIA NA STANOWISKU

  • Przygotowywanie założeń dla zakupów technicznych – dostaw dokumentacji, wyposażenia i robót.
  • Udział w komisjach przetargowych, w tym opiniowanie ofert technicznych.
  • Weryfikacja dokumentacji technicznej.
  • Współpraca z jednostkami Dozoru Technicznego.
  • Koordynacja kompletacji dostaw inwestycyjnych wraz z niezbędną dokumentacją wytwórców.
  • Dokonywanie odbiorów maszyn, urządzeń i aparatów.
  • Prowadzenie nadzoru nad jakością i terminowością prowadzonych prac montażowych.
  • Udział w rozruchu i odbiorach końcowych instalacji wraz z zapewnianiem bezpieczeństwa technicznego inwestycji.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowiskach inżynieryjno-technicznych w przemyśle naftowym, gazowym, chemicznym  lub  energetycznym.
  • Doświadczenie w realizacji zadań inwestycyjnych.
  • Wiedza zawodowa z zakresu odbiorów i eksploatacji  urządzeń statycznych i  rurociągów.
  • Znajomość pakietu Microsoft Office, Outlook, Visio, MS Project.
  • Mile widziana znajomość AutoCAD i innych programów stosowanych w pracach projektowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę przy ciekawym projekcie inwestycyjnym, będącym aktualnie największą inwestycją przemysłową w Polsce.
  • Benefity pozapłacowe (m.in. szkolenia, opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • System premii kwartalnych.
  • Szansę na rozwój i awans w strukturach organizacji.