Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier mechanik

Obowiązki

Twoja misja:

  • Wsparcie w analizowaniu i usuwaniu awarii oraz w szkoleniu pracowników,
  • Wspieranie wdrażania nowych produktów,
  • Tworzenie i realizowanie strategii Utrzymania Ruchu dla obu lokalizacji,
  • Wprowadzanie i stosowanie metody i narzędzi LEAN w produkcji,
  • Planowanie inwestycji optymalizujących park maszynowy,
  • Nadzór nad parkiem maszynowy i technicznymi aspektami produkcji,
  • Planowanie , koordynowanie i realizowanie programu prewencji,
  • Zamawianie i koordynowanie działań serwisów zewnętrznych,

Wymagania

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe (np. Automatyka, Mechanika, Elektronika, lub pokrewne)
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobry poziom angielskiego
  • Znajomość narzędzi Lean (TPM, PDCA, 5W, FMEA, 5S), MS Office
  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • Umiejętność planowania własnej pracy i ustalania priorytetów
  • Zaangażowanie i niezależność

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i doskonalenia umiejętności w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, karta Luxmed - prywatna opieka zdrowotna
  • Wynagrodzenie: podstawa plus premie
  • Szkolenia branżowe