Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa15.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier Elektryk

Obowiązki

ZADANIA:

  1. uruchamianie instalacji technologicznych u klienta
  2. weryfikacja połączeń hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  3. wykonywanie serwisów mechanicznych
  4. dobór części zamiennych w ramach przygotowania oferty serwisowej
  5. udzielanie telefonicznego wsparcia technicznego dla klientów podczas montażów, rozruchów oraz awarii
  6. prowadzenie szkoleń z obsługi instalacji.

Wymagania

WYMAGANIA:

  1. znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  2. doświadczenie z zakresu mechaniki i elektryki
  3. co najmniej wykształcenie średnie techniczne
  4. umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji elektrycznej
  5. prawo jazdy kat. B
  6. umiejętność korzystania z pakietu Office
  7. komunikatywność, samodzielność

Oferujemy

PROPONUJEMY:

  1. stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  2. atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  3. roczną premię związaną z oceną wyników pracy
  4. przyjazną atmosferę pracy,
  5. wsparcie całego zespołu projektowego, serwisowego i sprzedażowego
  6. szkolenia branżowe