Inżynier Budownictwa - praca administracyjna

Karpacz
Oferta opublikowana04.04.2024
Oferta wygasa04.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżainżynieria

Wstęp

Polska firma budowlana poszukuje do swojego biura mieszczącego się w Mysłakowicach pracownika na stanowisko: Inżynier budowlany ze znajomością języka angielskiego bądź niemieckiego.

Obowiązki

• Opracowywanie kosztorysów robót budowlanych i kalkulacji cenowych
• Wykonywanie przedmiarów robót
• Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem wystarczalności do wyceny, pozyskiwanie danych od projektantów
• Pozyskiwanie weryfikacja ofert od dostawców oraz podwykonawców
• Prowadzenie i aktualizacja wewnętrznej bazy cen i Rejestru Kwalifikowanych Dostawców
• Czynne poszukiwanie ogłoszeń o przetargach publicznych oraz prywatnych w regionie dolnego śląska

Oczekujemy

• Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży budowlanej oraz w pomiarach, montażu okien, przygotowywaniu kosztorysów
• Umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej
• Wykształcenie preferowane inżynierskie; minimum średnie techniczne.
• Komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
• Zdolności analitycznych, sumienności, dokładności, skrupulatności, samodzielności i rzetelności
• Profesjonalnego podejścia do powierzonych obowiązków
• Dobrej organizacji pracy i zaangażowania

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzenia wiedzy specjalistycznej i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych
• Niezbędne narzędzia służbowe – m.in. laptop, telefon

Dodatkowe informacje