Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Inżynier automatyk

Obowiązki

Twoje nowe zadania:

  • nadzorowanie zgodnego ze standardami stanu technicznego maszyn i urządzeń w podległej grupie
  • wykonywanie prac naprawczych i remontowych oraz przeglądów okresowych
  • optymalizowanie procesów poprzez korekty programowe w działających systemach sterowania
  • przeprowadzanie diagnostyki i analizy programów zainstalowanych w podległej grupie maszyn i urządzeń
  • odpowiedzialność za komunikację systemową pomiędzy powierzoną grupą maszyn oraz urządzeń a serwerownią

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektronicznym – automatyka przemysłowa
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o pokrewnej branży w dziale utrzymania ruchu
  • znajomość sterowników i paneli operatorskich
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia kompetencji

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premię miesięczną
  • Pracę w nowoczesnej firmie