Intalator/Hydraulik. Praca od marca. Bezpłatne zakwaterowanie

Freiburg
Oferta opublikowana27.04.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Miejsce pracy: Freiburg (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

lokalizacja: okolice Freiburga (południowo zachodnie Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • podłączanie instalacji sanitarnych
  • podłączanie instalacji grzewczych
  • konserwacja i naprawa instalacji, ogrzewania i sanitariatów
  • podłączanie lad i bufetów
  • uruchamianie atrakcji wodnych na terenie parku rozrywki

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy jako instalator, hydraulik, złota rączka
  • zdolności manualne
  • mile widziane wykształcenie w zawodzie hydraulik, instalator itd.

Zapewniamy:

  • Stawkę 2200€ netto
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu + 48 728 829 422

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1