Poltur Polska Sp. z o.o., znany i ceniony organizator wypoczynku dla dzieci i młodzieży ogłasza nabór osób zainteresowanych objęciem stanowiska instruktora kulturalno - oświatowego.

Instruktor Kulturalno Oświatowy – kolonie 2018r.

Gdańsk

Obowiązki

Praca w sezonie letnim podczas wakacji na koloniach i obozach organizowanych przez Poltur. Realizacja programu pobytu w zakresie imprez kulturalno – oświatowych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub licencjat, lub studenci po ukończonym min. II roku (kierunki związane z animacją k-o, artystyczne, pedagogiczne i inne związane z organizacją zajęć twórczych i pokrewne),

- ukończone dodatkowe kursy kierunkowe,

- mile widziana u kandydatów umiejętność gry na instrumentach, zdolności teatralne, umiejętności plastyczne i inne zdolności artystyczne.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń, zakwaterowanie i wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie NNW i stroje firmowe. Pobyt w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych takich jak: Chłapowo, Jastrzębia Góra, Rowy, Ustka, Łazy, Kołobrzeg, Grzybowo, Pogorzelica, Rabka Zdrój, Wisła, Zawoja, Krościenko n/Dunajcem. Udział w bezpłatnym szkoleniu.

CV, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje, ewentualnie referencje z poprzednich miejsc pracy, w momencie rozpoczęcia wykonywania zlecenia aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczna i ubezpieczenie OC.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Gdańsk

PTKraj