Instalator / HYDRAULIK - praca za granicą

Rotterdam
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa27.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja, budownictwo

Wstęp

  • JobRun jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów. Obecnie dla naszego holenderskiego Klienta poszukujemy kandydatów do pracy: HYDRAULIK / Instalator - praca Holandia - WYSOKIE zarobki - DARMOWE zakwaterowanie - POKOJE 1 osobowe! Miejsce: Rotterdam Nr referencyjny: NL-HYDR
Numer referencyjny:NL-HYDR

Obowiązki

  • instalacje wodno – kanalizacyjne

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • język angielski
  • auto mile widziane

Oferujemy

  • holenderska umowa o pracę
  • wynagrodzenie płatne TYGODNIOWO, ZAWSZE NA CZAS!
  • WYSOKIE wynagrodzenie
  • DODATEK wakacyjny
  • dodatkowo płatne godziny urlopowe
  • ZWROT kosztów przejazdu w przypadku używania własnego auta
  • DARMOWE zakwaterowanie (POKOJE 1 osobowe)

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o kontakt telefoniczny 517017884, 518891884, 517362797 lub CV przesłać na maila jobs@jobrun.eu
  • Zapraszamy do kontaktu!