Oferta opublikowana31.03.2024
Oferta wygasa25.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ściegiennego 270 , 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: wg. potrzeb

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 6 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 27.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane:doświadczenie i wiedza z zakresu zasad działania i administracji usługami Microsoft 365, Azure Active Directory oraz Exchange Online; doświadczenie w administracjami bazami danych Microsoft SQL oraz zarządzaniu kopiami zapasowymi; doświadczenie w administracji systemem Windows Server; znajomość zasad działania systemów klasy ERP; znajomość zasad działania systemów klasy CMDB; znajomość technologii sieciowych związanych z sieciami WLAN, LAN, w szczególności zarządzanie politykami zapory ogniowej, VPN, VLAN; umiejętność tworzenia oraz prowadzenia dokumentacji technicznej sieci teleinformatycznej; umiejętności techniczne związane z diagnostyką i serwisem sprzętu komputerowego oraz drukarek; znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej oraz swobodną komunikację w kontakcie z podmiotami zewnętrznymi; Mile widziane: umiejętność obróbki grafiki rastrowej, wektorowej oraz materiałów filmowych z wykorzystaniem technologii z rodziny Adobe Creative Cloud; znajomość HTML, CSS, JS; doświadczenie w administracji systemem Symfonia ERP; doświadczenie z systemem FortiOS;

Pracodawca

Nazwa: Moto-Truck Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Adres: Ściegiennego 270 , 25-116 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Nazwa Urzędu Pracy: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1