INFLUENCER MARKETING STAŻ w Berlinie (m / k)

Eberswalde
Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa, marketing / reklama / pr, sprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Poszukujemy osoby na stanowisko: INFLUENCER MARKETING STAŻ | Tryb pracy: Hybrydowy | Miejsce pracy: Berlin - Niemcy

Oferta

  • Niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.
  • Możliwość realnego rozwoju w zawodzie.
  • Wsparcie doświadczonego teamu.
  • Przyjazne środowisko pracy sprzyjające kreatywności i innowacjom.
  • Spotkania integracyjne.

Obowiązki

  • Znajdowanie odpowiednich influencerów na kandydatów do współpracy.
  • Wprowadzanie innowacyjnych pomysłów marketingowych z udziałem influencerów.
  • Nawiązywanie kontaktu i budowanie relacji z Klientem.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy biurowej jest mile widziane.
  • Student lub absolwent wyższej szkoły na kierunkach marketing, komunikacja, biznes lub dziedziny pokrewnej.
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Podstawowa znajomość digital marketing oraz platform social mediowych.
  • Zainteresowanie e-commerce oraz trendami zakupów online.
  • Dobra komunikacja werbalna i pisemna.
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz dobra organizacja pracy.
  • Wielozadaniowość i dotrzymywanie terminów.
  • Znajomość G-Suite.
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych trendów i strategii w influencer marketingu.
  • Otwarty umysł i proaktywność.
  • Umiejętność przywiązywania dużej uwagi do szczegółów, szczególnie przy wyborze influencera i weryfikacji treści.
  • Zrozumienie wytycznych etycznych w influencer marketingu.
  • Znajomość influencerów z niemieckiej społeczności oraz social media landscape.
  • Chęć nawiązywania kontaków z influencerami i budowania relacji w branży.

Dodatkowe informacje

  • Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!
  • info@walterfachkraft.pl
  • Tel. + 48 71 366 60 81