Hydraulik- montaż ogrzewania podłogowego

Wiesbaden
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, budownictwo

Obowiązki

  • Poszukujemy doświadczonego hydraulika do pracy przy instalacji ogrzewania podłogowego!

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako hydraulik.
  • Znajomość instalacji ogrzewania podłogowego.
  • Zdolność do samodzielnej pracy oraz odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B i własne auto na wyjazd.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Możliwość pracy przy interesujących projektach.
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, stawka od 16 €/h brutto + od 6 €/h netto diety (stawka zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego).
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie do 15. dnia kalendarzowego danego miesiąca.
  • Bonus powitalny w wysokości 200€.
  • Bonus za polecenie pracownika w wysokości 300€.
  • Bezpłatne ubranie robocze do 200€.
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu).
  • Możliwość pracy w zespole (2-3 osoby).

Dodatkowe informacje

  • Jeśli spełniasz te kryteria i jesteś gotowy na nowe wyzwanie, czekamy na Twoją aplikację!